The Riftbreaker hitem. Polska gra podbiła Steam

Strona głównaThe Riftbreaker hitem. Polska gra podbiła Steam
01.12.2021 13:28
The Riftbreaker
The Riftbreaker
Źródło zdjęć: © Steam

Polski The Riftbreaker okazał się prawdziwym hitem. Steam opublikował listę najlepiej sprzedających się premier października i nie zabrakło na niej miejsca dla produkcji studia EXOR Studios.

The Riftbreaker podbija Steam. Produkcja, za którą odpowiedzialni są ludzie z EXOR Studios okazała się być jedną z najlepiej sprzedających się premier w październiku 2021 roku. Valve opublikowało listę dwudziestu najgorętszych premier tego miesiąca.

Niestety nie znamy dokładnych liczb, które stoją za sukcesem The Riftbreaker. Co więcej, nie wiemy nawet, na którym miejscu w zestawieniu wylądowała gra. Na podstawie danych z serwisu SteamSpy można szacować, że grę kupiły 284 tysiące osób. Lista, którą zdecydowało się udostępnić Valve, wymienia tytuły w losowej kolejności. Jednak sama obecność wśród dwudziestu najlepiej sprzedających się gier powinna być dla twórców powodem do dumy.

Według danych dostępnych na serwisie steamcharts.com The Riftbreaker radzi sobie całkiem dobrze. W okolicach premiery w grę grało maksymalnie 21,5 tysiąca osób jednocześnie. Zainteresowanie spadło dość gwałtownie wraz z początkiem listopada, ale w ciągu ostatniego miesiąca w grze jednocześnie bawiło się średnio ponad 2,2 tysiąca graczy.

EXOR Studios nie mówi jeszcze ostatniego słowa. Gra ma być w przyszłości aktualizowana i mają być to spore zmiany. Obecnie w grze brakuje trybu sieciowego, ale jeśli plany, którymi studio podzieliło się w niedawnym wpisie na Steamie zostaną zrealizowane, już niebawem w grę będzie można bawić się razem ze znajomymi. Tryb kooperacji jest dla twórców priorytetem.

Udostępnij:
Komentarze (2)